گردش علمی دانش آموزان از کارخانه ماهشام

بوسیله ۱۳۹۷-۱۰-۰۸ خبر, وبلاگ

گروهی از دانش آموزان دختر روز شنبه هشتم دی ماه از کارخانه شرکت ماهشام بازدید کردند. این بازدید از جهات بسیاری جذاب بود، کارخانه ماهشام به نظر آنها بسیار جالب بوده و به ویژه از قسمت تولید شیرکاکائو استقبال دوچندانی داشتند. کارخانه ماهشام به آموزش و یادگیری دانش آموزان اهمیت ویژه ای قائل است و همواره از حضور دانش آموزان در کارخانه و قسمت های مختلف این شرکت استقبال می کند. به طور کلی این شرکت همواره آماده پذیرایی و خدمات دهی به گردش های علمی دانش آموزان است. از سویی دیگر تورهای علمی از کارخانجاتی مانند کارخانه تولید شیر شرکت کشت و صنعت ماهشام تاثیر عمیقی بر روی کودکان بر جای می گذارد و به آنها در انتخاب شغل، رشته تحصیلی و پیدا کردن علاقه زندگی شان کمک می کند. همچنین گردش های علمی از کارخانه ماهشام می تواند بر نگرش آنها تاثیرگذاشته و نگاهشان را وسعت دهد. در مجموع گردش های علمی از کارخانه تولید لبنیات ماهشام که در آن لبنیات سالم، مغذی و خوشمزه تولید می شود می تواند دید کودکان را نسبت به شیر نیز تغییر داده و موجب شود کودکان شیر سالم و مغذی که در رشد آنها تاثیرگذار است را جایگزین تنقلات مضری کنند که ممکن است رشد و هوش آنها را کاهش دهد.

از سویی دیگر به دلیل اهمیت ویژه مدیران شرکت کشت و صنعت ماهشام به کودکان، همواره تلاش شده محصولات لبنی مورد علاقه آنها مانند شیرکاکائو به جز طعم و مزه خوب، دارای مواد مغذی بوده و کاملا سالم و بهداشتی تولید شود.

پیوستن به بحث و گفتگو ۵ نظر

 • Avatar آنیتا کردستانی گفت:

  خسته نباشید میگم به همه عوامل مجموعه ماهشام
  محصولات خوب و باکیفیتی دارید
  من هر روز از شیرپرچرب ماهشام استفاده میکنم و به همه پیشنهاد میکنم که ازمحصولات مزرعه ماهشام استفاده کنند
  دست همگی درد نکند
  آن
  آنیتا کردستانی کلاس پنجم

  • ماهشام ماهشام گفت:

   ممنون آنیتا خانم ما هم امیدواریم شما همچنان به انرژی بالا درس هات رو خوب بخونی در آینده یه یکی از مدیران موفق آینده بشی

   • Avatar محمد جمشیدی گفت:

    با عرض سلام و خسته نباشید بهتون تبریک میگم بابت محصولات با کیفیتتون من ازتون یه سوال داشتم آیا امکان بازدید ازکارخانه به اشخاص هم میدین؟ من کارمند هیچ ارگان خاص یا کارگر کارخانه رقیب یا هرچیز دیگه ای نیستم فقط یه جوونم که داره برای عملی شدن ایده هاش تلاش میکنه ممنون میشم منو راهنمایی کنین

 • Avatar مسیحا گفت:

  واقعا طعم و مزه شیرتون عالیه. امیدوارم بتونید کیفیتش رو حفظ کنید و همینطور که می‌گید طبیعی و ارگانیک باشه.

نظرتان را بگویید