پرمصرف‌ترین محصول فرآورده لبنیاتی، ماست است که همواره بر سر سفره‌ی ما ایرانی ها وجود دارد. ماست‌ ماهشام ضمن حفظ تازگی، با طعمی اصیل و خوشمزه توانسته نظر بسیاری را به سوی خود جلب کند. ماست های ماهشام در طعم های مختلف، می تواند هر سلیقه ای را به خود جلب کند. برای اطلاع از انواع ماست های ماهشام، بر روی انواع ماست ها کلیک کنید.

دوغ نعنایی

دوغ پاستوریزه‌ی ماهشام تحت شرایط مطلوب بهداشتی و همگام با استانداردهای صنایع غذایی تولید می‌شود. این دوغ از شیر خام، ماست باکیفیت، چربی بالا تشکیل شده است و حاوی کلسیم و سایر مواد معدنی‌ست. در تولید دوغ سبزیجات ماهشام از نعنای خشک بهره برده‌ایم و به واسطه‌ی ذائقه‌ی حداکثری مشتریان ماهشام، طعم و مزه‌ی شیرین را بر طعم ترش غالب نموده‌ایم. لازم به ذکر است از افزودن هرگونه ماده‌ی نگهدارنده در دوغ و سایر محصولات خودداری کرده‌ایم و طعمی طبیعی و دلپذیر را برای مشتریانمان به ارمغان آورده‌ایم.

دوغ ساده

 دوغ پاستوریزه‌ی ماهشام تحت شرایط مطلوب بهداشتی و همگام با استانداردهای صنایع غذایی تولید می‌شود. این دوغ از شیر خام، ماست باکیفیت، چربی بالا تشکیل شده است و حاوی کلسیم و سایر مواد معدنی‌ست. لازم به ذکر است ما در ماهشام از افزودن هرگونه ماده‌ی نگهدارنده در دوغ و سایر محصولات خودداری کرده‌ایم و طعمی طبیعی و دلپذیر را برای مشتریانمان به ارمغان آورده‌ایم.