محصولات ماهشام تازه و طبیعی و بدون هیچ‌گونه مواد نگه‌دارنده به دست مشتری می‌رسد.مواد اولیه‌ی مرغوب و روش‌های مدرن تولید نیز یاری‌رسان ماهشام در ارائه‌ی محصولات باکیفیت بوده است. تمامی این عوامل ماهشام را به یکی از برترین برندهای کشور در عرصه‌ی محصولات لبنی تبدیل کرده است. 

شیرهای ماهشام، روزانه از دوشش گاوهای سالم که متعلق به مزرعه ماهشام هستند، تهیه می‌شود. در تغذیه و مراقبت از این گاوها نهایت تلاش انجام شده است و همین، باعث طعم بی‌نظیر شیرهای ماهشام گشته است. شیرهای ماهشام، روزانه در دو نوع کم‌چرب و سنتی (پرچرب) در بسته‌بندی‌های مختلف تولید و روانه بازار می‌گردند.

برای کسب اطلاعات بیشتر، بر روی شیر کلیک کنید.

شیرهای طعم‌دار ماهشام در دو نوع شیرکاکائو و شیرقهوه موکا به بازار عرضه می‌شوند. تمامی ارزش غذایی موجود در شیر خام با خوردن شیرهای طعم‌دار نیز توسط بدن دریافت می‌شود. از همین رو کودکان و بزرگسالانی که طرفدار شیر خام نیستند، با نوشیدن شیرهای طعم‌دار می‌توانند علاوه بر دریافت تمام مواد مغذی موجود در شیر، از آن لذت فراوان ببرند.

برای کسب اطلاعات بیشتر، بر روی شیرهای طعم‌دار کلیک کنید.

ماست­ ماهشام، ساخته شده از شیر تازه­ی مزرعه ماهشام، با کیفیت خاص و طعم خوشمزه­ای که دارد، توانسته است نظر بسیاری را به خود جلب کند. ماست ماهشام، سرشار از پروتئین و برخی از انواع ویتامین B است و می­تواند نیازهای بدن را به خوبی تامین کند. ماست­های ماهشام در بسته­بندی­های مختلف و در نوع­های کم­چرب، پرچرب، هم­زده، چکیده و موسیر روانه بازار شده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر  بر روی ماست‌ کلیک کنید.

دوغ­های ماهشام سرشار از کلسیم، چربی، ویتامین­های D و B و پروتئین است و یکی از سالم­ترین نوشیدنی­ها در سبد غذایی ایرانی­ها می‌باشد. دوغ­های ماهشام در دو طعم ساده و نعنایی، به همراه کیفیت مثال­زدنی و بی­نظیرشان، توانسته‌اند تا در ظرف مدت کوتاهی، بر روی سفره ایرانی­ها جا باز کند و خود را به عنوان انتخاب اول نوشیدنی­های بدون گاز در بین مصرف­کنندگان معرفی نمایند. برای آشنایی بیشتر با دوغ‌های ماهشام، بر روی دوغ‌ کلیک کنید.