سبد خرید

همه محصولات

ماست کم‌چرب ماهشام ، پاستوریزه و هموژنیزه بوده و از شیر تازه کم‌چرب 1.3درصد به همراه استارتر (شروع کننده فرآیند تخمیر) تشکیل شده است. میزان چربی این ماست بسیار کم بوده که آن را مناسب برای استفاده تمام سنین کرده است. ماست کم‌چرب ماهشام، از نوع ساده یا قالبی است. این ماست دارای مواد افزودنی نیست و طعم..
0 تومان
این دوغ از ترشی طبیعی حاصل از انعقاد ماست تولید میگردد که سرشاراز باکتری های پروبیوتیک بوده دوغ ساده ماهشام ، پاستوریزه، گرماندیده و بدون گاز است. ترکیبات این دوغ از ترشی طبیعی حاصل از انعقاد ماست تولید می گردد که  سرشار از باکتری های پروبیوتیک بوده که از ماست تازه با درصد چربی بالا، آب آشامیدنی و ن..
0 تومان
دوغ نعنایی ماهشام نیز مانند دوغ ساده آن، پاستوریزه، گرماندیده و بدون گاز است. در دوغ نعنایی علاوه بر ترکیبات دوغ ساده، از نعنای طبیعی که به روش سرمایش انجمادی خشک شده استفاده می‌شود که طعم و رنگ  خوبی را به دوغ داده است. گفتنی است که کلسیم و مواد معدنی و ارزش غذایی نیز در این محصول کاملاً حفظ شده. ..
0 تومان
لاکتوز یکی از قند‌های موجود در شیر است که بسیاری از افراد قادر به هضم آن در دستگاه گوارش خود نیستند. شیر بدون لاکتوز ماهشام از شیری بدست آمده که دارای آنزیم لاکتاز است و باعث تجزیه قند لاکتوز می‌شود؛ به همین سبب، مشکل هضم در دستگاه گوارش برطرف می‌شود. این شیر نسبت به شیر های دیگر طعم شیرین تری دارد...
0 تومان
در تولید شیر قهوه ماهشام از پایه‌ی شیر خام تازه و باکیفیت و همچنین بهترین نوع قهوه استفاده می‌شود. شیر قهوه ماهشام با مزه منحصر به فرد خود طرفداران خاص خود را نیز دارد. این نوشیدنی را می‌توان در فصول گرم به صورت خنک و در فصول سرد بصورت گرم نوشید.           220 میلی لیتر             945 میلی ..
0 تومان
شیر پرچرب ماهشام با چربی 4.4درصد، پاستوریزه، غیرهموژنیزه و پروتئینه است. آنچه شیر پرچرب ماهشام را از دیگر شیرهای موجود در بازار متفاوت می‌سازد، غیرهموژنیزه بودن آن است که باعث شده بسیاری از افراد که طعم و بوی شیر برایشان خوشایند نیست با طعم بسیار خوشمزه و منحصر به‌ فرد این شیر، نوشیدن آن را به برنام..
0 تومان
در تولید شیرکاکائوی ماهشام از پایه‌ی شیر خام تازه و باکیفیت، و بهترین نوع کاکائو استفاده می‌شود. لازم به ذکر است که تمامی ارزش غذایی شیر خام، درون شیرکاکائو وجود دارد و نوشیدن آن می‌تواند جایگزین مناسبی برای کودکان و بزرگسالانی باشد که طعم شیر خام را نمی‌پسندند.      220 میلی لیتر           ..
0 تومان
شیر کم‌چرب ماهشام با چربی1.5درصد، پاستوریزه، هموژنیزه و پروتئینه است. این شیر تمامی ویژگی‌های شیر پرچرب را داراست و فقط درصد چربی پایین‌تری دارد. پروتئین این شیر 3.8درصد بوده و برای کسانی که مایل به جذب چربی کمتر و در عین حال، دریافت پروتئین بیشتری هستند، بسیار مناسب است. محصولات کم چرب متناسب با سب..
0 تومان
ماست پرچرب ماهشام ، ماستی پاستوریزه و هموژنیزه است که برای تولید آن از شیر پر چرب 4.2درصد و ترکیب آن با استارتر استفاده شده است. ماست پر چرب ماهشام از سری ماست‌های ساده و قالبی است. در این ماست نیز مانند سایر محصولات ماهشام از هیچ مواد نگهدارنده‌ای استفاده نشده است، لذا طعم طبیعی و واقعی ماست راخواه..
0 تومان
ماست پرشین لایت ماهشام از سری ماست‌های همزده پاستوریزه و هموژنیزه محسوب می‌شود. این ماست از شیر کم‌چرب 2.5درصد، نمک و استارتر درست شده. این مقدار چربی برای کسانی که حساسیت زیادی به این موضوع دارند از اهمیت بالایی برخوردار است و ضرری برای آن‌ها ندارد. در نتیجه گزینه بسیار مناسبی برای میل کردن آن دسته..
0 تومان
ماست پرشین پرچرب ماهشام ، ماستی همزده و پاستوریزه است و چربی قابل توجهی دارد که مقدار آن برابر با 5درصد است. نداشتن مواد افزودنی و نگهدارنده نیز به حفظ کیفیت و تازگی این محصول اضافه کرده.مواد اولیه این ماست از شیر تازه پرچرب، نمک و استارتر است. ماست همزده پرشین پرچرب، بافتی صاف و خامه‌ای داشته که طر..
0 تومان
ماست موسیر چکیده ماهشام از شیر پرچرب 6درصد، نمک و استارتر تشکیل شده و هموژنیزه و پاستوریزه است. به این ماست تکه‌های مرغوب موسیر اضافه شده و مزه متفاوتی را برای آن خلق کرده است. چربی فراوان و درصد ماده خشک بالا، قوام و بافت بسیار خوبی به ماست داده که در کنار آن‌ها، وجود موسیر نیز طعم بسیار لذیذی را ..
0 تومان
نمايش 1 تا 12 از 14 (2 صفحه)