سبد خرید

درباره ما

 مزرعه‌ی خانوادگی ماهشام  در سال ۱۳۵۳ در زمینی به وسعت ۲۰۰ هکتار، واقع در منطقه‌ی جغرافیایی پاکدشت ورامین توسط ابوالقاسم باهری تاسیس شد؛ و با وارد کردن ۱۰۰ راس گاو هولشتاین ازآمریکا، رسماً آن را راه‌اندازی کرد. وی با در کنار هم قرار دادن حروف ابتدایی اسامی فرزندانش، نام «ماهشام» را برای مزرعه‌ی خود برگزید.

این مجموعه در حال حاضر  با رویکرد برتری کیفیت بر کمیت با موفقیت در مسیر تولید قرار دارد. در این سال‌ها متخصصین ماهر، مواد اولیه‌ی مرغوب و روش‌های مدرن تولید یاری‌رسان ماهشام در ارائه‌ی محصولات باکیفیت بوده است، و تمامی این عوامل ماهشام را به یکی از برترین برندهای کشور در عرصه‌ی محصولات لبنی تبدیل کرده است. با این همه ما معتقدیم آنچه محصولات ماهشام را این چنین خوشمزه و منحصربه‌فرد می‌کند، عشق و تعهدی‌ست که در میان کلیه عوامل تولید ماهشام جریان دارد. مجموعه کارکنان ماهشام همانند یک خانواده در کنار یکدیگر به تولید مشغول هستند، و به کار خود عشق می ورزند.

 تاریخچه ماهشام 

داستان ما از کجا شروع شد

پس از احداث کارخانه، تولد برند ماهشام و ورود محصولات ماهشام به بازار لبنیات کشور در سال 1396، به سرعت نظر مشتریان به آن جلب شد و موفقیتی بسیار بالاتر از حد تصور به دست آورد.

----

شرکت کشت و صنعت ماهشام در سال 1386 و با نام «هستی لبن پاکدشت» به ثبت رسید.

در سال ۱۳۵۳ در زمینی به وسعت ۲۰۰ هکتار، ابوالقاسم باهری مزرعه‌ی خانوادگی خود، واقع در منطقه‌ی جغرافیایی پاکدشت ورامین را تاسیس نمود؛ و با وارد کردن ۱۰۰ راس گاو هولشتاین ازآمریکا، رسماً آن را راه‌اندازی کرد. وی با در کنار هم قرار دادن حروف ابتدایی اسامی فرزندانش، نام «ماهشام» را برای مزرعه‌ی خود برگزید.

فعالیت‌های ما

مجموعه ماهشام با توجه به زیر ساخت ها و اهداف خود سعی کرده در زمینه های مختلف کشت و صنعت و دامداری فعالیت داشته که این محصولات را بصورت تازه و طبیعی به دست مصرف کننده می‌رساند. از مزرعه به منزل شعار این مجموعه بوده که بر پایه و اساس این شعارمحصولات خود را با بهترین کیفیت تولید وتوزیع می‌کنند.

 دیدگاه ما

  شیر با کیفیت 

ماهشام تمرکز خود را بر تولید شیر طبیعی و باکیفیت نهاد، و به مدت 40 سال تولید و تامین شیر خام شرکت‌های بزرگ لبنی را عهده‌دار شد. و طی تمام این سال‌ها با استفاده از کارشناسان مجرب و متخصص در حوزه‌ی تغذیه، ژنتیک و کشاورزی، عملکرد و کیفیت تولید شیر را به طور مداوم ارتقا داد و امروز با افتخار دارای بهترین شیر با سطح استاندارد های جهانی در ایران است. 


هم‌اکنون ماهشام قادر است سالانه ۱۵ میلیون لیتر شیر با کیفیت و خوشمزه تولید کند. همچنین به دلیل ربع قرن فعالیت در زمینه‌ی تولید شیر و لبنیات خوش‌طعم، باکیفیت و مرغوب در سطح کشور توانسته است اعتماد مردم را به دست آورد، که خود گنجینه‌ای ارزشمند است .

 

از مزرعه به منزل

محصولات ماهشام تازه، طبیعی و بدون هیچ‌گونه مواد نگه‌دارنده به دست مشتری می‌رسد. این موضوع خود به تنهایی بر درستی شعار اختصاصی ماهشام: «از مزرعه به منزل» صحه می‌گذارد. اهمیت این موضوع بر این است که مصرف‌کننده مبدا و شرایط تولید شیر و لبنیات ماهشام را به روشنی می‌شناسد و با اطمینان و اعتماد از این محصولات استفاده می‌کند. 

___