سبد خرید

همه محصولات

محصولات ماهشام

ما در ماهشام تمرکز خود را بر تولید شیر طبیعی و باکیفیت بنا نهادیم، طی تمام این سال‌ها، تلاش کردیم تا به کمک کارشناسان مجرب و متخصص در حوزه‌ی تغذیه، ژنتیک و کشاورزی، عملکرد و کیفیت تولید شیر را به طور مداوم ارتقا دهیم. همچنین همواره یقین داشته‌ایم مشتریان ماهشام اعضای اصلی این خانواده‌ی بزرگ را تشکیل می‌دهند؛ و با همین باور، بهترین‌ها را برای اعضای خانواده‌ی خود خواسته‌ایم.
محصولات ماهشام تازه و طبیعی و بدون هیچ‌گونه مواد نگه‌دارنده به دست مشتری می‌رسد.مواد اولیه‌ی مرغوب و روش‌های مدرن تولید نیز یاری‌رسان ماهشام در ارائه‌ی محصولات باکیفیت بوده است. تمامی این عوامل ماهشام را به یکی از برترین برندهای کشور در عرصه‌ی محصولات لبنی تبدیل کرده است.

 

_________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

شیر

شیر پرچرب ماهشام با چربی 4.4درصد، پاستوریزه، غیرهموژنیزه و پروتئینه است. آنچه شیر پرچرب ماهشام را از دیگر شیرهای موجود در بازار متفاوت می‌سازد، غیرهمو..
0 تومان
لاکتوز یکی از قند‌های موجود در شیر است که بسیاری از افراد قادر به هضم آن در دستگاه گوارش خود نیستند. شیر بدون لاکتوز ماهشام از شیری بدست آمده که دارای..
0 تومان
شیر کم‌چرب ماهشام با چربی1.5درصد، پاستوریزه، هموژنیزه و پروتئینه است. این شیر تمامی ویژگی‌های شیر پرچرب را داراست و فقط درصد چربی پایین‌تری دارد. پروت..
0 تومان
____________________________________________________________________________________________________________

شیر طعم دار

در تولید شیر قهوه ماهشام از پایه‌ی شیر خام تازه و باکیفیت و همچنین بهترین نوع قهوه استفاده می‌شود. شیر قهوه ماهشام با مزه منحصر به فرد خود طرفداران خا..
0 تومان
در تولید شیرکاکائوی ماهشام از پایه‌ی شیر خام تازه و باکیفیت، و بهترین نوع کاکائو استفاده می‌شود. لازم به ذکر است که تمامی ارزش غذایی شیر خام، درون شیر..
0 تومان
____________________________________________________________________________________________________________

ماست

ماست کم‌چرب ماهشام ، پاستوریزه و هموژنیزه بوده و از شیر تازه کم‌چرب 1.3درصد به همراه استارتر (شروع کننده فرآیند تخمیر) تشکیل شده است. میزان چربی این م..
0 تومان
ماست پرچرب ماهشام ، ماستی پاستوریزه و هموژنیزه است که برای تولید آن از شیر پر چرب 4.2درصد و ترکیب آن با استارتر استفاده شده است. ماست پر چرب ماهشام از..
0 تومان
ماست پرشین لایت ماهشام از سری ماست‌های همزده پاستوریزه و هموژنیزه محسوب می‌شود. این ماست از شیر کم‌چرب 2.5درصد، نمک و استارتر درست شده. این مقدار چربی..
0 تومان
ماست پرشین پرچرب ماهشام ، ماستی همزده و پاستوریزه است و چربی قابل توجهی دارد که مقدار آن برابر با 5درصد است. نداشتن مواد افزودنی و نگهدارنده نیز به حف..
0 تومان
ماست موسیر چکیده ماهشام از شیر پرچرب 6درصد، نمک و استارتر تشکیل شده و هموژنیزه و پاستوریزه است. به این ماست تکه‌های مرغوب موسیر اضافه شده و مزه متفاوت..
0 تومان
ماست چکیده ماهشام با بافت خود، غلظت بالا و همچنین قوام و طعم منحصر به فردی که دارد، یکی از محبوب‌ترین محصولات ماهشام نزد مصرف کنندگان به حساب می‌آید ک..
0 تومان
ماست بورانی بادمجان  از بادمجان دستچین شده مزرعه با ترکیبات محصول شیر 3.2 درصد چربی ، خامه، شیر خشک بدون چربی ، استارتر، نمک ، پودر پروتئین و سیر تولی..
0 تومان
____________________________________________________________________________________________________________

دوغ

این دوغ از ترشی طبیعی حاصل از انعقاد ماست تولید میگردد که سرشاراز باکتری های پروبیوتیک بوده دوغ ساده ماهشام ، پاستوریزه، گرماندیده و بدون گاز است. ترک..
0 تومان
دوغ نعنایی ماهشام نیز مانند دوغ ساده آن، پاستوریزه، گرماندیده و بدون گاز است. در دوغ نعنایی علاوه بر ترکیبات دوغ ساده، از نعنای طبیعی که به روش سرمایش..
0 تومان

لیست محصولات