سبد خرید

شیر

شیر

 

شیر ماهشام به صورت روزانه از گاوهای سالم و تحت مراقبت مزرعه ماهشام دوشیده می شود. این گاوها همواره تحت مراقبت بوده و در تغذیه آن ها از استانداردهای روز دنیا استفاده می شود. به همین دلیل است که با نوشیدن شیر ماهشام، تازگی و خوشمزه بودن آن را با تمام وجود احساس می کنید .شیرهای ماهشام در سه نوع کم چرب و پرچرب (سنتی) و شیر بدون لاکتوز در اختیار مصرف کننده ها قرار می گیرند.
شیر، مغذی ترین و مفیدترین ماده غذایی موجود است که طعم دلپذیر آن، سبب شده است تا همواره به عنوان اصلی‌ترین ماده غذایی، در سبد مصرف خانواده‌ها باشد. شیر، سرشار از چربی، پروتئین، ویتامین و مواد معدنی است و مصرف روزانه آن، به افرادی که به سلامتی خود اهمیت می دهند، توصیه می شود.

لاکتوز یکی از قند‌های موجود در شیر است که بسیاری از افراد قادر به هضم آن در دستگاه گوارش خود نیستند. شیر بدون لاکتوز ماهشام از شیری بدست آمده که دارای آنزیم لاکتاز است و باعث تجزیه قند لاکتوز می‌شود؛ به همین سبب، مشکل هضم در دستگاه گوارش برطرف می‌شود. این شیر نسبت به شیر های دیگر طعم شیرین تری دارد...

      

           945 میلی لیتر   

0 تومان
در تولید شیر قهوه ماهشام از پایه‌ی شیر خام تازه و باکیفیت و همچنین بهترین نوع قهوه استفاده می‌شود. شیر قهوه ماهشام با مزه منحصر به فرد خود طرفداران خاص خود را نیز دارد. این نوشیدنی را می‌توان در فصول گرم به صورت خنک و در فصول سرد بصورت گرم نوشید.           220 میلی لیتر             945 میلی ..

          

       220 میلی لیتر                945 میلی لیتر    

0 تومان
شیر پرچرب ماهشام با چربی 4.4درصد، پاستوریزه، غیرهموژنیزه و پروتئینه است. آنچه شیر پرچرب ماهشام را از دیگر شیرهای موجود در بازار متفاوت می‌سازد، غیرهموژنیزه بودن آن است که باعث شده بسیاری از افراد که طعم و بوی شیر برایشان خوشایند نیست با طعم بسیار خوشمزه و منحصر به‌ فرد این شیر، نوشیدن آن را به برنام..

      

  220 میلی لیتر                 945 میلی لیتر   

0 تومان
در تولید شیرکاکائوی ماهشام از پایه‌ی شیر خام تازه و باکیفیت، و بهترین نوع کاکائو استفاده می‌شود. لازم به ذکر است که تمامی ارزش غذایی شیر خام، درون شیرکاکائو وجود دارد و نوشیدن آن می‌تواند جایگزین مناسبی برای کودکان و بزرگسالانی باشد که طعم شیر خام را نمی‌پسندند.      220 میلی لیتر           ..

      

     220 میلی لیتر           945 میلی لیتر   

0 تومان
شیر کم‌چرب ماهشام با چربی1.5درصد، پاستوریزه، هموژنیزه و پروتئینه است. این شیر تمامی ویژگی‌های شیر پرچرب را داراست و فقط درصد چربی پایین‌تری دارد. پروتئین این شیر 3.8درصد بوده و برای کسانی که مایل به جذب چربی کمتر و در عین حال، دریافت پروتئین بیشتری هستند، بسیار مناسب است. محصولات کم چرب متناسب با سب..

      

           945 میلی لیتر   

0 تومان
نمايش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)