سبد خرید

ماست

ماست

پرمصرف‌ترین محصول فرآورده لبنیاتی، ماست است که همواره بر سر سفره‌ی ما ایرانیها وجود دارد. ماست‌ ماهشام ضمن حفظ تازگی، با طعمی اصیل و خوشمزه توانسته نظر بسیاری را به سوی خود جلب کند.
ماست های ماهشام در طعم های مختلف، می تواند هر سلیقه ای را به خود جلب کند. برای اطلاع از انواع ماست های ماهشام، بر روی انواع ماست ها کلیک کنید.

ماست کم‌چرب ماهشام ، پاستوریزه و هموژنیزه بوده و از شیر تازه کم‌چرب 1.3درصد به همراه استارتر (شروع کننده فرآیند تخمیر) تشکیل شده است. میزان چربی این ماست بسیار کم بوده که آن را مناسب برای استفاده تمام سنین کرده است. ماست کم‌چرب ماهشام، از نوع ساده یا قالبی است. این ماست دارای مواد افزودنی نیست و طعم..

      

       500 گرم             1000 گرم                1500 گرم     

0 تومان
ماست پرچرب ماهشام ، ماستی پاستوریزه و هموژنیزه است که برای تولید آن از شیر پر چرب 4.2درصد و ترکیب آن با استارتر استفاده شده است. ماست پر چرب ماهشام از سری ماست‌های ساده و قالبی است. در این ماست نیز مانند سایر محصولات ماهشام از هیچ مواد نگهدارنده‌ای استفاده نشده است، لذا طعم طبیعی و واقعی ماست راخواه..

    

      1000 گرم                1500 گرم     

0 تومان
ماست پرشین لایت ماهشام از سری ماست‌های همزده پاستوریزه و هموژنیزه محسوب می‌شود. این ماست از شیر کم‌چرب 2.5درصد، نمک و استارتر درست شده. این مقدار چربی برای کسانی که حساسیت زیادی به این موضوع دارند از اهمیت بالایی برخوردار است و ضرری برای آن‌ها ندارد. در نتیجه گزینه بسیار مناسبی برای میل کردن آن دسته..

    

      1000 گرم                1500 گرم     

0 تومان
ماست پرشین پرچرب ماهشام ، ماستی همزده و پاستوریزه است و چربی قابل توجهی دارد که مقدار آن برابر با 5درصد است. نداشتن مواد افزودنی و نگهدارنده نیز به حفظ کیفیت و تازگی این محصول اضافه کرده.مواد اولیه این ماست از شیر تازه پرچرب، نمک و استارتر است. ماست همزده پرشین پرچرب، بافتی صاف و خامه‌ای داشته که طر..

    

       1000 گرم             1500 گرم     

0 تومان
ماست موسیر چکیده ماهشام از شیر پرچرب 6درصد، نمک و استارتر تشکیل شده و هموژنیزه و پاستوریزه است. به این ماست تکه‌های مرغوب موسیر اضافه شده و مزه متفاوتی را برای آن خلق کرده است. چربی فراوان و درصد ماده خشک بالا، قوام و بافت بسیار خوبی به ماست داده که در کنار آن‌ها، وجود موسیر نیز طعم بسیار لذیذی را ..

     500 گرم              1000 گرم

0 تومان
ماست چکیده ماهشام با بافت خود، غلظت بالا و همچنین قوام و طعم منحصر به فردی که دارد، یکی از محبوب‌ترین محصولات ماهشام نزد مصرف کنندگان به حساب می‌آید که می‌توانند آن را با بسیاری از غذاها میل کنند. در فرآیند تولید این ماست پاستوریزه و هموژنیزه، از شیر تازه پرچرب با 6درصد چربی، نمک و استارتر استفاده ش..

    

       500 گرم          

0 تومان
ماست بورانی بادمجان  از بادمجان دستچین شده مزرعه با ترکیبات محصول شیر 3.2 درصد چربی ، خامه، شیر خشک بدون چربی ، استارتر، نمک ، پودر پروتئین و سیر تولید میگردد 750 گرم وزن خالص..
0 تومان
نمايش 1 تا 7 از 7 (1 صفحه)