سبد خرید

دوغ

دوغ


دوغ ماهشام یک دوغ پروبیوتیک گرماندیده است که اصلاحا بهش دوغ یخچالی میگوییم . که سرشار از انواع ویتامین و مواد مغذی موجود در ماست هم هست. که به هضم بهترو راحت‌تر غذا  کمک می‌کنن و بهمون یه حس خوب و فرح‌بخش میدن! این دوغ تاریخ انقضای کوتاه‌تری داره، و تا زمان انقضا اگه تو یخچال نگهش دارین، مزه‌اش هیچ تغییری نمی‌کنه و مثل روز اول تازه و خوشمزه می‌مونه دوغ یخچالی ماهشام مواد افزودنی نداره!
نگهدارنده‌ی طبیعی اون، دمای سرد یخچاله؛  این دوغ از70 درصد ماست پروبیوتیک و 30 درصد آب تشکیل شده، اونم ماستی که از همون شیر با کیفیت و تازه‌ای که می‌شناسید، تولید میشه؛ محصولاتی تازه از مزرعه‌ی ماهشام! در دوغ نعنایی ماهشام هیچ گونه اسانسی به‌ کار نرفته؛ برای طعم‌دار کردن اون از نعناع طبیعی خشک شده با فناوری انجمادی Freeze dried استفاده شده و به خاطر همین تکنولوژی خاص، نعناع به محض مخلوط شدن با دوغ، حالتی تازه و مزه‌ای دلچسب  پیدا ‌میکنه!

دوغ ساده ماهشام ، پاستوریزه، گرماندیده و بدون گاز است. ترکیبات این دوغ را ماست تازه با درصد چربی بالا، آب آشامیدنی و نمک تشکیل داده‌اند. در تولید این دوغ از هیچ‌گونه مواد نگهدارنده استفاده نمی‌شود و دلیل گوارا بودن طعم دوغ ماهشام نیز در طبیعی و تازه بودن مواد مورد استفاده در آن است که علاوه‌ بر مزه ..

   

      1000 میلی لیتر

0 تومان
دوغ نعنایی ماهشام نیز مانند دوغ ساده آن، پاستوریزه، گرماندیده و بدون گاز است. در دوغ نعنایی علاوه بر ترکیبات دوغ ساده، از نعنای طبیعی که به روش سرمایش انجمادی خشک شده استفاده می‌شود که طعم و رنگ  خوبی را به دوغ داده است. گفتنی است که کلسیم و مواد معدنی و ارزش غذایی نیز در این محصول کاملاً حفظ شده. ..

   

    280 میلی لیتر         1000 میلی لیتر  

0 تومان
نمايش 1 تا 2 از 2 (1 صفحه)