سبد خرید

دیدگاه ما

شرکت ماهشام با تکیه بر نیم قرن تجربه، بهره‏‌گیری از فناوری روز دنیا و نیروی انسانی متخصص، و با در نظر گرفتن اصول و قوانین حاکم بر صنعت دامداری و لبنیات، در زمینه‌ی تولید محصولات لبنی در حال فعالیت است. مجموعه‌ی ماهشام محصولات سالم و طبیعی خود را با هدف تأمین بخشی از نیازهای غذایی جامعه و در جهت افزایش رضایت مصرف‌کننده و توسعه‌ی صنعت فرآورده‌های غذایی کشور به بازار عرضه می‌کند.


از مزرعه به منزل
محصولات ماهشام، تازه و طبیعی و بدون هیچ‌گونه مواد نگه‌دارنده به دست مشتری می‌رسد. این موضوع خود به تنهایی بر درستی شعار اختصاصی ماهشام یعنی “از مزرعه به منزل” صحه می‌گذارد. اهیمت این موضوع بر این است که مصرف­ کننده     می­ داند محصول نهایی در کجا تولید شده است؛ هر چه مبدا تولید و شرایط تولید یک محصول بهتر شناخته شود، اطمینان بیشتری جهت مصرف آن به وجود می ­آید.

تولید صفر تا صد محصولات شاید از نظر اقتصادی هزینه بیشتری را در پی داشته باشد، اما ماهشام خود را موظف می­ داند که بر تمامی مراحل تولید شیر این برند، نظارت داشته باشد تا مصرف­کننده بتواند با خیال راحت، محصولات لبنی را نوش جان کند.

خلق تجربه ای متفاوت از کیفیت
شرکت ماهشام با تلفیق تجربه، دانش و تکنولوژی روز دنیا توانسته است طعمی متفاوت از محصولات لبنی را بر سر سفره ­های هم­میهنان عزیز ایجاد کند. محصولات لبنی ماهشام، از شیر تازه گاوهای نزاد هولشتاین تهیه می­شود که این گاوها در مزارع ماهشام با رژیم غذایی خاصی پرورش داده می­شوند تا بتوانند شیر مغذی و باکیفیت تولید کنند. همواره ماهشام بر آن بوده است تا محصولات خود را با حفظ طعم خوش­مزه و واقعی شیر و در بالاترین کیفیت در اختیار مشتریان عزیز قرار دهد تا بتوانند تجربه­ای متفاوت از طعم واقعی شیر را احساس کنند.

مسئولیت پذیری در برابر مصرف کنندگان
شرکت ماهشام همواره خود را موظف می ­دارد تا محصولات خود را در بالاترین سطح از کیفیت به دست مشتریان برساند. کیفیت مناسب محصولات ماهشام در کنار سلامت تضمین شده این محصولات، تنها بخشی از مسئولیت­ پذیری برند ماهشام در برابر مشتریان و مصرف­ کنندگان این برند خوشمزه و دوست­داشتنی می ­باشد. لذت نوشیدن یک لیوان شیر تازه و سالم با خیالی آسوده، با محصولات ماهشام به حقیقت پیوسته است.