سبد خرید

گوشت

 

گوشت گوساله‌ی ماهشام در یک دامداری صنعتی تمیز و پاکیزه، تحت کنترل دکتر متخصص تغذیه تولید می‌شود. برنامه‌ی تغذیه‌ی دام نقش بسیار مهمی در کیفیت گوشت ایفا می‌کند.کلیه پروسه‌ی تولید از ذرت مورد نیاز خوراک دام تا نوع پرورش دام تحت کنترل و نظارت متخصصین امر است. گوساله‌ها‌ی مزرعه‌ی ماهشام بدون هیچ‌گونه آنتی‌بیوتیک، هورمون و داروی مضر، پرورش پیدا کرده، و همواره از محصولات مزرعه‌ی ماهشام تغذیه می‌کنند. رعایت نکات بهداشتی در هنگام کشتار، نحوه‌ی بارگیری در سکو، حمل در ماشین‌های یخچال‌دار با مجوز سازمان بهداشت دام و طیور، و نگهداری در سردخانه جهت فروش، همگی در عرضه‌ی گوشت باکیفیت ماهشام تاثیرگذار است. این گوشت‌ها به صورت مرتب و مداوم توسط دامپزشکان، کنترل میکروبی و باکتریایی می‌شوند. گوشت سبز ماهشام از نظر کیفیت صددرصد گارانتی مزرعه‌ی ماهشام است و مصرف‌کننده با خیالی آسوده می‌تواند این محصول را مورد استفاده قرار دهد.

گوشت ماهشام به دلیل داشتن لایه‌های چربی از لطافت و نرمی خاصی برخوردار است. راز لذیذ بودن گوشت سبز ماهشام در نوع تغذیه‌ی دام و اصلاح نژادی بواسطه‌ی بهترین گاوهای گوشتی دنیا می‌باشد.ماهشام با هدف بهبود و ارتقای سطح کیفی تولید محصولات لبنی و گوشتی، و با بکارگیری نیروی انسانی متخصص، با دقت فراوان کلیه مراحل تولید را تحت نظارت دارد تا علاقمندان به سبک زندگی سالم با اطمینان از محصولات ماهشام بهره ببرند.

 

  گوشت گوساله‌ی ماهشام

گوشت گوساله‌ی ماهشام در یک دامداری صنعتی تمیز و پاکیزه، تحت کنترل دکتر متخصص تغذیه تولید می‌شود. برنامه‌ی تغذیه‌ی دام نقش بسیار مهمی در کیفیت گوشت ایفا می‌کند.
کلیه پروسه‌ی تولید از ذرت مورد نیاز خوراک دام تا نوع پرورش دام تحت کنترل و نظارت متخصصین امر است. گوساله‌ها‌ی مزرعه‌ی ماهشام بدون هیچ‌گونه آنتی‌بیوتیک، هورمون و داروی مضر، پرورش پیدا کرده، و همواره از محصولات مزرعه‌ی ماهشام تغذیه می‌کنند. رعایت نکات بهداشتی در هنگام کشتار، نحوه‌ی بارگیری در سکو، حمل در ماشین‌های یخچال‌دار با مجوز سازمان بهداشت دام و طیور، و نگهداری در سردخانه جهت فروش، همگی در عرضه‌ی گوشت باکیفیت ماهشام تاثیرگذار است. این گوشت‌ها به صورت مرتب و مداوم توسط دامپزشکان، کنترل میکروبی و باکتریایی می‌شوند. گوشت سبز ماهشام از نظر کیفیت صددرصد گارانتی مزرعه‌ی ماهشام است و مصرف‌کننده با خیالی آسوده می‌تواند این محصول را مورد استفاده قرار دهد.

گوشت ماهشام به دلیل داشتن لایه‌های چربی از لطافت و نرمی خاصی برخوردار است. راز لذیذ بودن گوشت سبز ماهشام در نوع تغذیه‌ی دام و اصلاح نژادی بواسطه‌ی بهترین گاوهای گوشتی دنیا می‌باشد.

 

گوشت گوساله‌ی ماهشام در یک دامداری صنعتی تمیز و پاکیزه، تحت کنترل دکتر متخصص تغذیه تولید می‌شود.