سبد خرید

شیر و لبنیات

 

تولید شیر و لبنیات

شرکت ماهشام با تکیه بر نیم قرن تجربه، بهره‏‌گیری از فناوری روز دنیا و نیروی انسانی متخصص، و با در نظر گرفتن اصول و قوانین حاکم بر صنعت دامداری و لبنیات، در زمینه‌ی تولید محصولات لبنی در حال فعالیت است. 

مجموعه ماهشام تمرکز خود را بر تولید شیر طبیعی و باکیفیت نهاد، و به مدت 40 سال تولید و تامین شیر خام شرکت‌های بزرگ لبنی را عهده‌دار بوده و طی تمام این سال‌ها با استفاده از کارشناسان مجرب و متخصص در حوزه‌ی تغذیه، ژنتیک و کشاورزی، عملکرد و کیفیت تولید شیر را به طور مداوم ارتقا داده و امروز با افتخار دارای بهترین شیر با سطح استاندارد های جهانی در ایران می باشد . 
هم‌اکنون ماهشام قادر است سالانه ۱۵ میلیون لیتر شیر با کیفیت و خوشمزه تولید کند. همچنین به دلیل ربع قرن فعالیت در زمینه‌ی تولید شیر و لبنیات خوش‌طعم، باکیفیت و مرغوب در سطح کشور توانسته است اعتماد مردم را به دست آورد، که خود گنجینه‌ای ارزشمند است.


مزرعه به منزل 

محصولات ماهشام تازه، طبیعی و بدون هیچ‌گونه مواد نگه‌دارنده به دست مشتری می‌رسد. این موضوع خود به تنهایی بر درستی شعار اختصاصی ماهشام: «از مزرعه به منزل» صحه می‌گذارد. اهمیت این موضوع بر این است که مصرف‌کننده مبدا و شرایط تولید شیر و لبنیات ماهشام را به روشنی می‌شناسد و با اطمینان و اعتماد از این محصولات استفاده می‌کند. 
 

 محصولات ماهشام

محصولات ماهشام تازه و طبیعی و بدون هیچ‌گونه مواد نگه‌دارنده به دست مشتری می‌رسد.مواد اولیه‌ی مرغوب و روش‌های مدرن تولید نیز یاری‌رسان ماهشام در ارائه‌ی محصولات باکیفیت بوده است. تمامی این عوامل ماهشام را به یکی از برترین برندهای موجود در بازار  در عرصه‌ی محصولات لبنی تبدیل کرده است. 
شیرهای ماهشام، روزانه از دوشش گاوهای سالم که متعلق به مزرعه ماهشام هستند، تهیه می‌شود.در تغذیه و مراقبت از این گاوها نهایت تلاش انجام شده است و همین، باعث طعم بی‌نظیر شیرهای ماهشام گشته است. 

ما در ماهشام تمرکز خود را بر تولید شیر طبیعی و باکیفیت بنا نهادیم، ما معتقدیم کیفیت اتفاقی نیست و مجموعه‌ای از عملیات زنجیره‌ای مسبب این کیفیت می‌شود. طی تمام این سال‌ها، تلاش کردیم تا به کمک کارشناسان مجرب و متخصص در حوزه‌ی تغذیه، ژنتیک و کشاورزی، عملکرد و کیفیت تولید شیر را به طور مداوم ارتقا دهیم.

 

     

مجموعه‌ی ماهشام محصولات سالم و طبیعی خود را با هدف تأمین بخشی از نیازهای غذایی جامعه و در جهت افزایش رضایت مصرف‌کننده و توسعه‌ی صنعت فرآورده‌های غذایی کشور به بازار عرضه می‌کند.