سبد خرید

داستان مزرعه


شروع فعالیت مجموعه ماهشام

در سال ۱۳۵۳ در زمینی به وسعت ۲۰۰ هکتار، ابوالقاسم باهری مزرعه‌ی خانوادگی خود، واقع در منطقه‌ی جغرافیایی پاکدشت ورامین را تاسیس نمود؛

و با وارد کردن ۱۰۰ راس گاو هولشتاین از آمریکا، رسماً آن را راه‌اندازی کرد. وی با در کنار هم قرار دادن حروف ابتدایی اسامی فرزندانش، نام «ماهشام» را برای مزرعه‌ی خود برگزید. 
 

 

 

 

 شیر باکیفیت

ماهشام تمرکز خود را بر تولید شیر طبیعی و باکیفیت نهاد، و به مدت 40 سال تولید و تامین شیر خام شرکت‌های بزرگ لبنی را عهده‌دار شد. و طی تمام این سال‌ها با استفاده از کارشناسان مجرب و متخصص در حوزه‌ی تغذیه،  ژنتیک و کشاورزی، عملکرد و کیفیت تولید شیر را به  طور مداوم ارتقا داد و امروز با افتخار دارای بهترین   شیر با  سطح استاندارد های جهانی در ایران میباشد . 
 

 

 

 

 

 

شرکت کشت و صنعت ماهشام


شرکت کشت و صنعت ماهشام در سال 1386 و با نام «هستی لبن پاکدشت» به ثبت رسید. پس از احداث کارخانه، تولد برند ماهشام و ورود محصولات ماهشام به بازار لبنیات کشور در سال 1396، به سرعت نظر مشتریان به آن جلب شد و موفقیتی بسیار بالاتر از حد تصور به دست آورد.

این مجموعه در حال حاضر با مدیریت آقای همایون باهری و با رویکرد برتری کیفیت بر کمیت با موفقیت در مسیر تولید قرار دارد. در این سال‌ها متخصصین ماهر، مواد اولیه‌ی مرغوب و روش‌های مدرن تولید یاری‌رسان ماهشام در ارائه‌ی محصولات باکیفیت بوده است، و تمامی این عوامل ماهشام را به یکی از برترین برندهای کشور در عرصه‌ی محصولات لبنی تبدیل کرده است. با این همه ما معتقدیم آنچه محصولات ماهشام را این چنین خوشمزه و منحصربه‌فرد می‌کند، عشق و تعهدی‌ست که در میان کلیه عوامل تولید ماهشام جریان دارد. مجموعه کارکنان ماهشام همانند یک خانواده در کنار یکدیگر به تولید مشغولند، و به کار خود عشق می ورزند. هم‌اکنون ماهشام قادر است سالانه ۱۵ میلیون لیتر شیر با کیفیت و خوشمزه تولید کند. همچنین به دلیل ربع قرن فعالیت در زمینه‌ی تولید شیر و لبنیات خوش‌طعم، باکیفیت و مرغوب در سطح کشور توانسته است اعتماد مردم را به دست آورد، که خود گنجینه‌ای ارزشمند است.