سبد خرید

نهال گردو

 

نهالستان ماهشام با هفت هکتار زمین دارای مجوز رسمی از «مؤسسه تحقیقات و اصلاح بذر و نهال» و «جهاد کشاورزی استان تهران» در شهرستان پاکدشت در حال فعالیت است. دو هکتار از این زمین به باغ مادری گردو و پنج هکتار آن نیز به خزانه‌ی نهال گردوی پیوندی تعلق دارد. این نهالستان سالانه ۶۰۰۰۰ اصله نهال پیوندی در انواع ارقام برتر ایران و جهان تولید و توزیع می‌کند.
نهالستان ماهشام با بیش از 30 سال تجربه در زمینه پرورش انواع نهال گردوی پیوندی، سالانه حدود 500 هزار اصله نهال دارای شناسنامه و مجوز، زیر نظر جهاد کشاورزی تولید می‎کند.
کلیه نهال‌های گردو مزرعه ماهشام با بالاترین کیفیت و سطح استاندارد و از ارقام اصلاح شده تجاری بوده و منشأ آن غالباً مؤسسه تحقیقات اصلاح و تهیه نهال و بذر است که زیر نظر کارشناسان و محققین مجرب باغبانی و عاری از هرگونه آفات و بیماری‌ها تولید شده‌اند. همچنین این نهال‌ها دارای گواهی بهداشت و شناسنامه تولید از جهاد کشاورزی نیز هستند.
کلیه نهال‌های این نهالستان زیر نظر مهندس جمال عاطفی، پدر نهال گردوی ایران و کادری مجرب همراه با شناسنامه و گواهی بهداشت تولید و صادر می‌گردند.
طی تعاملاتی که با باغداران و مشتریان نهالستان از تمامی شهرهای کشورمان داشتیم و همین‌طور بر اساس گفته‌ها و تجربیات آن‌ها به اطلاعات ارزشمندی دست یافته‌ایم و می‌توانیم مناسب‌ترین گزینه را جهت احداث باغ‌های مدرن و تجاری به شما پیشنهاد دهیم. در نظر داشته باشید که انتخاب رقم مناسب نهال جهت کاشت، باید با اقلیم منطقه نیز سازگار باشد و همچنین به شرایط بستر کاشت، میزان آبیاری در ماه و... بستگی دارد.

  نهالستان ماهشام

نهالستان ماهشام دارای مجوز رسمی از «موسسه تحقیقات و اصلاح بذر و نهال» و «جهاد کشاورزی استان تهران» با هفت هکتار زمین در شهرستان پاکدشت در حال فعالیت است. دو هکتار از این زمین به باغ مادری گردو و پنج هکتار نیز به خزانه‌ی نهال گردوی پیوندی تعلق دارد. این نهالستان سالانه ۶۰۰۰۰ اصله نهال پیوندی در انواع ارقام برتر ایران و جهان تولید و توزیع می‌کند.

مشخصات

انواع نهال گردو را می‌توانید از طریق سایت «ماهشام نهال» مطالعه فرمایید و جهت کسب اطلاعات بیشتر

با مشاوران مزرعه تماس گرفته و در نهایت سفارش خود را ثبت

مشخصات انواع نهال گردو را می‌توانید از طریق سایت «ماهشام نهال» مطالعه فرمایید و جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران مزرعه تماس گرفته و در نهایت سفارش خود را ثبت کنید.